Okurlarımızın hatırlayacağı üzere sabah saatlerinde yaptığımız haberde ayıların geri mi döndüğüne dair bir soru sormuş ancak bunun ilerleyen saatlerde netleşeceğini ifade etmiştik. Akşam saatleri itibariyle ayıların boğalar üzerinde bir hakimiyet kurma noktasında başarısız olduğunu gözlemlemekteyiz.

Ayı-Boğa mücadelesi yer yer devam ederken kripto para piyasasının sabah saatlerindeki kızıl boyayla bezeli durumu yazının yazıldığı an itibariyle yemyeşil bir bahçeye dönmüş durumda.

Bitcoin

Bitcoin’e baktığımızda yazının yazıldığı an itibariyle % 2,56’lık bir yükseliş olduğunu görüyoruz. Bitcoin 5.228 Dolardan işlem görmeye devam ediyor. 24 Saatlik zaman diliminde 11,8 Milyar Dolarlık işlem hacminin oluştuğu Bitcoin’in piyasa değeri de 92 Milyar Dolara ulaşmış durumda.

Ethereum

Alcoinlerin sultanı Ethereum’a baktığımızda yazının yazıldığı an itibariyle % 2,88’lik bir yükselişle 166 Dolardan işlem gördüğünü görmekteyiz. 170 Doların önemli bir direnç seviyesi olduğu belirtilen Ethereum’da bu direncin kırılıp kırılmadığını ilerleyen saatlerde görmemiz mümkün olabilir. 17,6 Milyar Dolarlık piyasa değerine sahip olan Ethereum’da son 24 saatlik zaman diliminde oluşan hacim ise 5,3 Milyar Dolar civarında.

Ripple (XRP)

Ripple’ın XRP’sine baktığımızda piyasanın yükseliş trendine uyumlu bir şekilde yükseliş gerçekleştirdiğini görmekteyiz. XRP yazının yazıldığı sırada % 1,03’lük bir yükseliş gerçekleştirerek 0,32 Dolar seviyelerinden işlem görmeyi sürdürüyor.

Geldiğimiz noktada şimdi zihinlerimizde yer alan temel sorulardan birisi Bitcoin’in bu aşamadan sonra tekrar geri mi çekileyeceği yoksa hedef fiyat seviyesi olarak görülen 6.000 Dolarlık seviyeye ulaşıp ulaşmayacağı ile ilgili olacak.

Bir diğer soru ise Ethereum ve XRP ile ilgili olacak. Zira Ethereum’da hedef fiyat olarak 200 Dolar, XRP’de ise 0,40 Dolar belirlenmiş durumda. Bakalım bu yükseliş trendinin devamı gelecek mi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokoin.com’u Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

(Excerpt) Read more Here | 2019-04-16 21:50:00
Image credit: source

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here